Ανακοινώσεις

Οι προετοιμασίες για τη διεξαγωγή του 9ου Πανελληνίου Συνεδρίου Χημικής Μηχανικής (9ΠΕΣΧΜ), που έχει αναλάβει να διοργανώσει η Σχολή μας στο τριήμερο 23 - 25 Μαΐου 2013 (http://9pesxm.chemeng.ntua.gr), ολοκληρώνονται με επιτυχία. Η ενεργός συμμετοχή Εθελοντών Φοιτητών της Σχολής μας είναι ιδιαίτερης σημασίας για την ομαλή διεξαγωγή του Συνεδρίου αυτού.

Στις αρμοδιότητες των Εθελοντών περιλαμβάνονται η υποστήριξη της Οργανωτικής Επιτροπής, η ευθύνη των αιθουσών όπου θα γίνονται οι παρουσιάσεις, ο χειρισμός των μέσων προβολής των παρουσιάσεων, η καθοδήγηση των συμμετεχόντων στους χώρους του Συνεδρίου κ.ά.

Οι Εθελοντές Φοιτητές του 9ΠΕΣΧΜ θα έχουν όλα τα προνόμια που αντιστοιχούν στους συνέδρους πλήρους εγγραφής.

Καλούνται όσοι/όσες ενδιαφέρονται, να επικοινωνήσουν με τα Μέλη της Ομάδας Υποστήριξης του 9ου ΠΕΣΧΜ το αργότερο μέχρι την Παρασκευή 17/5/2013 στα ακόλουθα στοιχεία επικοινωνίας: 9pesxm@chemeng.ntua.gr, τηλ.. 210-772-3287 και 210-772-3288. Θα τηρηθεί αυστηρή σειρά προτεραιότητας.

ΟΜΑΔΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΣΥΝΕΔΡΙΟΥ